Összetett hír kereső Lakihegy Rádió a facebookon

Egyéni sportok

Rendkívül sikeresen szerepelt a Sziget SC birkózója, Zsivnovszky Péter az ifjúsági Sumo Európa-bajnokságon.

Dátum: 2019, október 1 - 12:35

Ismét pontokat szerzett a BDO világranglistáján Szigetszentmiklós többszörös magyar bajnok dartsjátékosa, Székely "Penge" Pál.

Dátum: 2019, szeptember 18 - 14:00

Sikerült a pontszerzés Székely "Penge" Pálnak a hétvégi Katalan Open nemzetközi darts versenyen.

Dátum: 2019, szeptember 11 - 12:55

Megszerezte a világbajnoki címet a motorcsónak 500-as kategóriában a szigetszentmiklósi Havas Attila.

Dátum: 2019, szeptember 10 - 12:40

Ezüstérmet szerzett a győri junior kick-boksz Európa-bajnokságon Kolozsvári Kinga.

Dátum: 2019, szeptember 2 - 13:15

Megnyerte a motorcsónak világbajnokság 500-as kategóriájának ukrajnai versenyhétvégéjét Havas Attila.

Dátum: 2019, augusztus 28 - 12:15

Szombaton a mérlegeléssel kezdetét veszi a junior Kick-boksz Európa-bajnokság Győrben.

Dátum: 2019, augusztus 21 - 13:40

Nem jött össze a pontszerzés Luxemburgban Székely "Penge" Pálnak.

Dátum: 2019, augusztus 14 - 13:10

Nagyszerű versenyhétvégén van túl Szigetszentmiklós kerékpárcsapata, a Green Riders.

Dátum: 2019, augusztus 6 - 14:40

Véget ért a Szigetszentmiklós-Tököl SE edzőtábora a Tököli Parkerdőben.

Dátum: 2019, augusztus 6 - 13:35

Bronzérmet szerzett Kolozsvári Kinga, a Szigetszentmiklós-Tököl SE junior világbajnok kick-bokszosa a budapesti Savate-világbajnokságon.

Dátum: 2019, július 30 - 15:55

17-ik helyen végzett Székely "Penge" Pál a Luxemburg Darts Openen.

Dátum: 2019, július 30 - 13:10

Megnyerte az összetettet a motorcsónak VB lengyelországi futamán Havas Attila.

Dátum: 2019, július 29 - 12:20

Nagyszerűen teljesített a Hungaroringen tartott 24 órás kerékpárversenyen a Green Riders csapata.

Dátum: 2019, július 22 - 12:00

Több győzelmet és dobogós helyet szerzett a szigetszentmiklósi Green Riders kerékpárcsapata a Tatabánya körüli Turul kupán.

Dátum: 2019, július 17 - 13:15