A Piliscsaba ellen játszik idegenben a Szigetszentmiklós-4IG Futsal pénteken az NB2 Nyugat csoportjában.

Fölényes sikert aratott a Göcsej ellen a Szigetszentmiklós-4IG futsal az NB2 Nyugat csoportjában.

Kézilabda

Fiatalok ellen

A Tatabánya u20-as csapatához látogatnak szombaton Szigetszentmiklós férfi kézilabdázói.

Meglepően sima volt

Magabiztos győzelmet aratott Szigetszentmiklós férfi kézilabdacsapata a közvetlen rivális Százhalombatta ellen az NB1 B Nyugat csoportjában.

Egyéni sportok

Szlama Vilmos győzött

Megnyerte a Junior Kard Magyar Kupa sorozat második fordulóját Szlama Vilmos, a szigetszentmiklósi Diák Vívóegylet sportolója.

Világbajnok lett a miklósi tehetség!

Felnőtt világbajnoki címet szerzett a szigetszentmiklósi Murvai Lívia Kick-bokszban.

Iskolai Sport

A Megye harmadik legjobb csapata a BKG DSE!

Törökbálinton rendezték a Pest Megyei bajnokság döntőjét. A keddi négyes döntőben a harmadik helyet szerezte meg a Batthyány Kázmér Gimnázium csapata a BKG DSE.

Gimnazisták sikere a Diákolimpián!

Sikeresen szerepelt a múlt heti selejtező tornát a Batthyány Kázmér kosárlabdacsapata. A siker azt jelenti, hogy kedden a fiatalok Törökbálinton játszanak a megyei döntőben.

Szabadidősport

Hozták magukat

Jó eredményeket értek el hazai pályán a Szigetszentmiklósi Vízisport Egylet versenyzői.

Balaton kipipálva

A Szigetszentmiklósi Futóklub versenyzői is részt vettek a kilencedik NN Ultrabalaton elnevezésű versenyen.