Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: -
Naptár ikon
2021. december 08. szerda Mária napja van.
Segítséget kér az egyházközség
Elválasztó
Hírek » Dunaharaszti » Segítséget kér az egyházközség
Elválasztó

Össze kell fogni. 

Közel tíz éve folyik a dunaharaszti Szent Imre katolikus templom felújítása. Az építkezés egy fontos mérföldkőhöz érkezett, hiszen a város segítségével elkészül a templom épülete és a templom előtti tér. A templom teljes átadását és megáldását 2021 október 30-án szombaton 10 órakor tartják majd. Most készülnek a bútorok, a karzat, kórus emelvény, templom új kerítése, parkolók és a templom előtti nyilvános tér. A munka ezen része 89 millió forint. Ezek nagy részére az egyházmegye, a hívek és az Önkormányzat adta össze a forrásokat, ám a fa- és vasanyag jelentős áremelkedése miatt 15 millióval több lesz az építkezés költsége, de ez az összeg nem áll az egyházközség rendelkezésére, így ennek előteremtésére támogatást kér a plébánia. A pénz átadása lehetséges a dunaharaszti és a taksonyi templomok sekrestyéjében a plébánosoknál, vagy átutalással is elküldhetik az adakozók. A bankszámlaszám megtalálható a Templomépítés nevű Facebook oldalon. 
 

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
HIRDETÉSEK
Ahogy a rádióban is hallhatta

1238, Budapest, Szentlőrinci út

+36 1 421 8100

Lakossági és ipari területekre LED világítási termékek kültérre és beltérre 2-től 5 éves garanciával!
Gyerek lámpák, különleges Tiffany lámpák, kert világítás, csillárok, lámpák- csarnokokba, raktárakba a LEDKOR-tól.
A világítási igényedet ingyenesen felmérik és megtervezik! 
 

100% pénzvisszafizetési garancia minden termékünkre! Szigetszentmiklóson, az Ifjúság útja 1. szám alatt.

Kiemelt online csatornák
Kövessen és hallgasson minket minden nap
Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon
Partnereink