Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: - Lakihegy FM107
Naptár ikon
2020. július 06. hétfő Csaba napja van.
Logo
Műsor ikon
MOST ADÁSBAN: Mozaik ismétlés Lakihegy Rádió
Idősotthont építene a katolikus egyház
Elválasztó
Hírek » Tököl » Idősotthont építene a katolikus egyház
Elválasztó

Lesz vele papírmunka. 

A Tököli Római Katolikus Egyház vezetése a képviselő-tesülethez fordult egy beadvánnyal, melyben Idősotthon létrehozásának szándékát jelezte a város vezetése felé. Ennek azonban szükséges első lépése a plébániához tartozó terület megosztása, amit az egyházközség vezetése kérelmezett is. A képviselő-testület többségi álláspontjának megfelelően Hoffman Pál tájékoztatta a kérelmezőt, hogy a terület besorolása településközpont terület, s mint ilyenen lakóépületem kívül szociális, egészségügyi, oktatási épület elhelyezhető a jelenlegi tulajdonos, a Tököli Római Katolikus Egyházközség által. Hoffman Pál polgármester tájékoztatásában jelezte, hogy a jelenlegi településszabályozási folyamatban javaslat érkezett a terület jelenlegi műemléki környezet lehatárolási szabály megváltoztatására oly módon, hogy az örökségvédelmi hatóság által is lehatárolt területeken a beépítési lehetőség szűnjön meg.

Fotó: utazzitthon.hu

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
HIRDETÉSEK
Ahogy a rádióban is hallhatta

A Fakanál régi helye megújult, Hárosi Misi Bácsi megnyitotta Szigetszentmiklóson a Pizzériáját. 

Kóstold meg Te is az ételeiket, házhozszállítással vagy elvitellel!  

facebook.com/MisiKemencéjePizza

Az Új-Ház Centrumban szinte minden kapható, ami az építkezéshez, felújításhoz kellhet…

 Új-Ház Centrum Bau Star 98 Kft. Tököl és Szigetcsép között.  
 

Tököl; Mester utca 94.

Telefonszám:0630-917-97-17

Kiemelt online csatornák
Kövessen és hallgasson minket minden nap
Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon
Partnereink